Priemyselné LED osvetlenie

Naša ponuka LED produktov pre kvalitné osvetlenie:

power12

POWER12

Priemyselné vysoko výkonné líniové svietidlo

Na tieto svietidlá sme obzvlášť pyšní! Ide o vlajkovú loď našej firmy, ktorú sme vyvinuli pre použitie v tých najnáročnejších podmienkach. Či už chcete nasvietiť výrobné priestory, sklady, alebo telocvičňu, či len dielňu u vás doma, na svietidlá POWER12 sa budete môcť spoľahnúť aj po dlhých rokoch používania. Skvelé spracovanie, vysoko zaťažiteľné komponenty, maximálnu odolnosť a životnosť – také sú svietidlá POWER12.

POWER T

Priemyselné kruhové svietidlo

Toto svietidlo disponuje masívnym hliníkovým telom a je osadené LED diódami PHILIPS. Je predurčené na použitie do výrobných či skladovacích priestorov, ale možno ho s úspechom inštalovať všade tam, kde sú vyššie stropy. Zavesenie je možné pomocou lanového systému, alebo montážneho oka. Ak hľadáte svietidlo s jednoduchou inštaláciou, skvelým odvodom tepla a kvalitnými komponentami, POWER T Vás určite zaujme.

powert
modulo

MODULO

LED svetlo nahradzuje klasický reflektor

Svietidlá z radu MODULO si nájdu svoje miesto ako v osvetlení interiéru, tak vonkajších plôch. Ich telo je z masívneho hliníka s naletovanými diódami CREE XTE, ktoré sú navyše kryté šošovkou. Zvyšuje sa tým tak odolnosť voči prachu či striekajúcej vode. Majú maximálnu variabilitu a jednoduchú montáž. Záleží len na Vás aké priestory chcete nasvietiť – táto rada svietidiel to zvládne!

SETRO

Výkonné núdzové osvetlenie s batériou

U tohto svietidla by sa malo povedať “klasické núdzové svetlo” … Ale omyl! Núdzové osvetlenie, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť a o ktoré sa nebudete musieť každú chvíľu starať nevie ponúknuť len tak niekto. My áno! Tieto “núdzaky” sú vybavené tými najmodernejšími komponentmi a ak hľadáte skutočnú kvalitu, SETRO je tu pre vás.

Setro-550
lara

LARA

Líniové desénové celohliníkové svietidlo

Svietidlo LARA sa môže pochváliť skvelým vzhľadom, ale aj špičkovými komponentmi ako sú LED diódy LG, masívne hliníkové telo, možnosť riadenia intenzity osvetlenia atď. Možno ho preto umiestniť ako do kancelárií, tak do skladov či výrobných priestorov. Disponuje uchytením priamo na strop, stenu alebo pomocou závesného systému. Skvelý dizajn a maximálna kvalita – taká je LARA.

MENU