Financovanie z úspor

Ak nechcete alebo nemôžete jednorázovo investovať do moderných LED svietidiel, ale napriek tomu chcete šetriť na elektrickej energii, máme pre Vás riešenie v podobe financovania z usporených peňazí. V rámci tejto služby spolupracujeme s IKB Leasing SR, ktorá je členom skupiny IKB Deutsche Industriebank a má viac ako 75 rokov skúseností v oblasti financovania strojov a zariadení.

Ako to prebieha?

Potom, čo Vám na nové svietidlá spracujeme svetelný projekt spolu s cenovou ponukou, úsporou na el. enerií a celkovou návratnosťou investície, môžeme Vám, tiež úplne zadarmo, navrhnúť model financovania svietidiel, ktorý bude presne “šitý na mieru” Vašim potrebám.

Ak ušetríte prechodom na LED svietidlá napríklad 50 % financií za elektrinu a návratnosť investície bude vo Vašom prípade 2 roky, nastavujeme väčšinou dobu splácania práve na 2 roky. To v praxi znamená, že 2 roky budete vrátane samotných splátok platiť za osvetlenie ako doteraz a zvyšok záručnej doby (celkom až 8 rokov) budete už iba šetriť. Naviac Vám na svietidlá ponúkame tzv. KOMPLETNÚ záručnú dobu, to znamená, že sa vzťahuje na všetky komponenty, nie napríklad iba na korpus, ako tomu občas býva. Môžete si tak byť istí, že po celú dobu záruky Vám odpadnú akékoľvek ďalšie investície do svetelnej sústavy.

Pri financovaní cez IKB Leasing ČR samozrejme držíme záruku za svietidlá my a nezriekame sa žiadne zodpovednosti. Ide tak o najjednoduchšiu cestu, ako bez akýchkoľvek výdavkov navyše môžete dosiahnuť najmodernejšej LED technológie a začať šetriť.

LED osvetlenie Existujúce osvetlenie
Počet svetiel: 203 Ks Počet svetiel: 464 ks
Spotreba za rok: 110 MW Spotreba za rok: 422 MW
Platba za rok: 4 672 Platba za rok: 3 112
Investícia: 31 932
Návratnosť: 1,2 roka
ÚSPORA: 20 999
Mesačná úspora: 1 750
Výška úveru: 31 932
Mesačná splátka: 1 463
Doba splácania: 24 mesiacov
Celkom splátky: 35 125

Prečo si vybrať nás?

Spoľahlivosť

U svietidiel si zakladáme na tom najdôležitejšom: ich spoľahlivosti! Dlhé roky tak máte istotu kvalitného osvetlenia a môžete sa sústrediť na dôležitejšie veci, než sú neustále investície spojené s opravami.

Precíznosť

Keďže svietidlá naozaj vyrábame, nie iba “prelepujeme” štítky z krajín tretieho sveta, môžeme zaručiť prísnu kontrolu a preto je u nás precízne spracovanie svietidiel samozrejmosťou nie bonusom.

Kvalita

Pri výrobe svietidiel sa sústredíme na starostlivý výber jednotlivých komponentov, pretože vieme, že záleží na akosti aj tých najmenších súčiastok. Pokiaľ chcete kvalitný výrobok, musí byť z kvalitných komponentov!

Záruka

Dlhú záručnú dobu Vám ponúkne každý. Avšak, iba u nás, ako u výrobcu, máte istotu, že držíme jednotlivé komponenty skladom a môžeme tak okamžite riešiť aj prípadný pozáručný servis.

MENU