LARA---produkt-500

Svetlo na mieru

Vieme, že každý priestor má pri osvetľovaní svoje špecifiká a obzvlášť niektoré výrobné priestory idú napríklad z dôvodu technického vybavenia nasvietiť ťažšie. Keďže našou filozofiou je v maximálnej možnej miere splniť požiadavky zákazníka rozhodli sme sa ponúkať tiež svietidlá “na mieru”.

Nie je nič jednoduchšie, než nám vysvetliť Vašu požiadavku, my svietidlo navrhneme, naceníme a ak bude záujem, tak aj vyrobíme prototyp na testovanie. Cenové rozdiely medzi takto navrhnutými svietidlami a tými štandardne vyrábanými nie sú až tak veľké ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Niekedy postačí pár malých úprav a svietidlo získa úplne iné vlastnosti ako malo pôvodne. Nebojte sa preto túto možnosť využiť.

A aké "problémy" sme okrem iného u zákazníkov takto riešili?

  • Voľba vhodnej farby a možnosť regulácie osvetlenia pri vizuálnej kontrole výrobkov z leštených kovov spolu s elimináciou oslňovania
  • Požiadavka na svietidlo, umiestnené 70 cm nad nerezovým stolom, ktoré má mať vysoký výkon a pritom sa čo najmenej zahrievať
  • 240 cm dlhé svietidlo
  • Možnosť zmeny chromatickosti v rámci jedného svietidla
  • Najrôznejšie požiadavky na špeciálne uchytenie k strojom

Mohli by sme otvoriť katalóg a povedať toto alebo nič, ale touto cestou nejdeme! Hneď ako náš zákazník narazí na problém v rámci osvetlenie, berieme to ako výzvu a hľadáme riešenie!

MENU